Відсутність інформації від роботодавця про наявність професійного ризику як одна з причин нещасного випадку на виробництві.

1397736522-kodeks-pracy.jpgТрудовим кодексом Польщі на роботодавця покладається обов’язок інформувати працівників про ризики, які він несе у зв’язку із виконанням ним своїх професійних обов’язків, а також про методи захисту під час виконання такої роботи.

У разі настання шкоди для працівника під час нещасного випадку на виробництві в результаті порушення правил захисту при виконанні небезпечного виду робіт, необхідно встановити чи повідомив роботодавець працівника про засоби захисту та про те, що вказана робота є небезпечна для його життя та здоров’я.

Якщо буде встановлено, що роботодавець не виконав свого обов’язку, не може бути встановлено, що в настанні шкідливих наслідків є винним виключно працівник. А це дозволить працівникові зберегти право на виплати компенсацій від ЗУС, які гарантовані при настанні нещасного випадку на виробництві.

4 thoughts on “Відсутність інформації від роботодавця про наявність професійного ризику як одна з причин нещасного випадку на виробництві.”

  1. Я в Польші на підприємстві пройшов навчання і получив корочку , в мене її забрали і сказали що рік відпрацюєш і тоді забереш, чи мають вони таке право??

    Подобається

      1. Я в Польші на підприємстві пройшов навчання і получив корочку , в мене її забрали і сказали що рік відпрацюєш і тоді забереш, чи мають вони таке право?? Посвідчення , що надає мені допуск працювати на кран балці.

        Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s