Добрий день Шановні читачі!

Даним записом ми запускаємо цей Блог, основною метою якого є допомога громадянам України, Росії і Білорусії які прибувають на території Польщі та в яких виникла необхідність в юридичній підтримці у зв’язку з тим, що вони постраждали від незаконних дій «нечесних» роботодавців.

Ми вважаємо, що в ситуації, яка виникла та пов’язана з великою кількістю іноземних громадян, які приїжджають на територію Польщі з України, Росії та Білорусії, цей блог допоможе їм у складних життєвих ситуаціях і створить основу для захисту їх прав та законних інтересів на території Польщі.

У статях, які є в цьому Блозі ми хотіли б надати відповіді на актуальні питання, а так само поділитися з Вами своїм досвідом, думками і спостереженнями, пов’язаними з повсякденною професійною практикою.

Ми просимо Вас залишати свої коментарі до опублікованих статей, а так само задавати питання.

21 thoughts on “Добрий день Шановні читачі!”

 1. Добрий день,прцювали з братом в польщі,незаплатили 6500 злотих,хочемо забрати лббим способом навіть нехай нам вони недістануться,куди звертатись?

  Подобається

  1. Доброго дня. Спочатку напишіть лист з вимогою до роботодавця про сплату вказаної суми як заробітну плату. Обов’язково вкажіть, що надаєте йому термін на погашення (наприклад до 10 липня). У випадку якщо в зазначений термін не буде проведено оплату, тоді можна звертатись до Інспекції праці за місцем знаходження роботодавця зі скаргою на його дії (це можна зробити й в електронній формі на сайті інспекції). До скарги як в електронній так й в звиклій формі мають бути додані всі докази на підтвердження порушення Ваших прав.

   Подобається

 2. Доброго дня, п. Ірина!
  Маю таку саму проблему як у хлопців з попереднього запису. Звертався я і до Інспекції праці, але вони написали, що це не їх компетенція. Чи можете чимось допомогти. Дякую!

  Подобається

 3. Добрий день.Працюю по воєвудській візі і хочу змінити роботу але у іншому воєвудстві. Там зроблять нове запрошення . Як правильно зробити з переходом? Дякую

  Подобається

 4. Я работаю по карте побыта. Щас хочу сменить работодателя, мне надо будет делать новую карту или можно старую переделать на нового работодателя на срок старой карты??

  Подобається

 5. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если человек приехал на работу по безвизу, оформил осведчение и через пять дней ( к примеру) решил, что эта работа ему не подходит, 1.Какие должны быть его действия? Что он должен сделать?
  2.Имеет ли он право отказаться от работы, если она ему не подошла по каким-то причинам?
  3. Имеет ли право работодатель наложить штраф на такого работника?
  4. Может ли он поменять работодателя? И в какой срок , если может?
  4. Могут возникнуть какие-либо неприятности у работника со стразами граничными при выезде?

  Подобається

 6. Добрий день Ирина. Помогите разобраться с таким вопросом : устроились работать по одному договору ( по часам ) а через месяц нам говорят, что мы работаем по акорду, ну новых документов на подпись не было.Что нам делать в такой ситуации. Зарплату не хотят выплачивать по часам. Говорят что по акорду.

  Подобається

  1. Добрый день. Если условия договора предусматривают оплату по часовую, то работодатель нарушает условия договора. В таких случаях необходимо обратится в инспекцию труда с жалобой на незаконные действия работодателя.

   Подобається

 7. Добрий день.. З моїм чоловіком стався нещасний випадок на будові у Польщі Зараз він знаходиться в шпиталі. Переломи ніг, бедра. Зробили дві операції. І будуть ще одну. Він працював офіційно, застрахований. Але в його крові аналіз показав алкоголь. З ранку його ніхто не перевірив на вміст алкоголю. Його поставили керувати крановщиком щоб він показував куди ставити палети з цеглою. Передостаннє палета його накрила. Це сталося по вині крановщика. Хочу запитати чи маємо ми якісь права. Чи зможе чоловік отримати лікарняний. Він зараз не працездатних. Лікарі ніякі прогнози не дають, в нього розтрощені дві п’яти повністю. Надайте нам будь ласка інформацію, ми вас благає мо. Бо дуже велика біда.

  Подобається

  1. Добрий день. Ваш чоловік може бути визнаний співвинним в тим, що сталось, оскільки був в стані алкогольного сп’яніння. Тому, якщо є вина крановщика, то Вашому чоловіку належить виплата одноразової компенсації (1 % втрати здоров’я + 840 злотих). Для отримання одноразової виплати потрібно подати документи до ЗУС після закінчення лікування. Лікарняний йому виплатять лише у випадку якщо він працював на підставі трудового договору.

   Подобається

 8. Доброго времени суток. Отработали с женой пять месяцев. Последний день в середине месяца (агентство платила зарплату 10 числа каждого месяца) мы возвращаемся домой. Расчетных агентство невыплачивает говорит ждите 10 числа. Как заставить их нас рассчитать.?

  Подобається

 9. Здравствуйте! Получил травму на производстве. На данный момент ещё нахожусь в больнице – уже сделали четыре операции, что дальше пока не известно. Работал официально по умове злицення. Нужна помощь в плане того, какие выплаты предусмотрены и как их получить.

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s