Про Авторів

Добрий день,

Даний блог ведеться юристами та адвокатами з Юридичної фірми Adwokacko Radcowskiej Kacprzak & Kowalak sp. у Познані: http://www.kacprzak.pl/uk/.

На сторінках цього блогу, ми хотіли б поділитися з Вами своїм досвідом, думками і спостереженнями, пов’язаними з повсякденною професійною практикою і спостереженнями соціальної реальності, пов’язаної з юридичним супроводу громадян України, Росії і Білорусії які перебувають, працюють, проживають та ведуть бізнес на території Польщі.

Співавтори блогу:

Ірина Мизина (Iryna Myzyna), український адвокат. Випускниця Харківського економіко-правового університету. Професійні інтереси зосереджені на господарському праві, супроводу бізнесу, банкрутстві підприємств, цивільному праві, трудовому та сімейному праві, а так само у сфері відшкодування шкоди, заподіяної іноземним громадянам внаслідок страхового випадку на території Польщі.

sjUfnGfi-_c.jpg

Bartosz Kowalak (Бартош Ковалак), є юристом, який здійснює практику в даній юридичній компанії в Познані. Випускник Факультету Права Університету ім. А. Міцкевича в Познані, закінчив судову практику. Автор багатьох статей в пресі, юридичної, фахівець у галузі цивільного права, цивільно-процесуального права, господарського страхування та компенсацій.

dsc08048b-001

Maciej Kacprzak (Мацей Кацпжак), є адвокатом, який здійснює практику даній юридичній компанії в Познані. Випускник Факультету Права Університету ім. А. Міцкевича в Познані. Після завершення у 1998 році заснував власну юридичну фірму. Має багаторічний досвід у веденні кримінальних справ, з питань компенсації, а так само в цивільних судових процесах.

dsc08090b-001.jpg

У разі виникнення запитань та зауважень, прошу залишати свої коментарі, а в разі якщо Ви бажаєте зв’язатися з Юридичною компанією нижче наведені контактні дані:

Юридична Компанія

Adwokacko Radcowskiej Kacprzak & sp Kowalak

вул. Міцкевича 18а/3

60-834 Познань

tel. +48 61 2224963

tel./fax +48 61 8427445

тел. адвоката з України: +48880616828

e-mail: kancelaria@kacprzak.pl

e-mail: iryna.myzyna@kacprzak.pl

На цій сторінці представлені основна контактна інформація контактна форма.

Ім’я(обов’язково)

kompensacjawpolsze
Адреса ел. пошти(обов’язково)

iryna.myzyna@kacprzak.pl
Веб-сайт

http://kompensacjawpolsze.wordpress.com
Коментар(обов’язково)